Montaż neonów za pomocą wrocławskiej zwyżki

Niejednokrotnie na planie filmowym koniecznym jest zamontowanie neonów. Podnośnik koszowy Wrocław jest w tym bardzo pomocny, dlatego wielu scenarzystów decyduje się na jego wynajęcie.

Dlaczego? Po pierwsze pozwala on dojechać do samej ściany, dzięki czemu zawieszenie neonu jest znacznie ułatwione. Po drugie jest bardzo mobilny więc czas wykonania działań jest znacznie skrócony, a co za tym idzie praca efektywniejsza.

Co ciekawe, nawet w trakcie zdjęć do filmu czy serialu, zwyżka stosowana jest bardzo często. Ze względu na to, że niejednokrotnie sceny kręcone są w tym samym miejscu, jedyne co musi się zmienić do aranżacja. Czasami wystarczy montaż nowego szyldu, ale często trzeba zmienić wszystko – od szyldów, przez przycięcie gałęzi drzew, aż po kolor dachówek.

http://podnosnikwroclaw.pl/zwyzka-wroclaw/

Właśnie dlatego moja obecność na planie jest wymagana przez cały okres kręcenia, ponieważ nigdy nie wiadomo kiedy wymagany będzie jakiś montaż lub demontaż. Dlatego wynajem podnośnika wrocław zazwyczaj dokonywany jest na cały okres kręcenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *